BMW X3
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2004 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 249 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 170 kW BMW-306S3 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBAPA91090WA16614 | ||||||
| Reg. nr. | 511MDZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
Komforts
- Panorāmas jumts: ar elektriskajām žalūzijām
- Lūka: stikls, elektrisks
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Lukturu korektors: automātiska
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2979 cm³ |
| Power: | 170 kW |
| Maximum speed: | 210 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4565 mm |
| Width: | 1853 mm |
| Height: | 1674 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1765 kg |
| Technical max. mass: | 2280 kg |
| Load bearing capacity: | 515 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 720 kg |
| Wheelbase: | 2795 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Uuena Eestist ostetud, läbisõit kontrollitav. Tehniliselt üle keskmise heas korras, pisemaid iluvigu ikka leidub. Huvilisele täpsemalt telefoni teel. Asub enamasti Otepääl, kokkuleppel võimalik näha ka TartusHetkel ülevaatus lõppenud, teen lähiajal ära kui aega saan
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 489 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.