Alfa Romeo Alfa 159
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2006 · Šveice | ||||||
| Mileage | 318 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.2, 136 kW 939A5000 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | ZAR93900007060826 | ||||||
| Reg. nr. | 309TMS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Lukturi
- Miglas lukturi
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2198 cm³ |
| Power: | 136 kW |
| City fuel cons.: | 13.2 l/100 km |
| Highway: | 7.3 l/100 km |
| Average: | 9.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 224 g/km |
| Maximum speed: | 222 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4661 mm |
| Width: | 1830 mm |
| Height: | 1452 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1615 kg |
| Technical max. mass: | 2060 kg |
| Load bearing capacity: | 445 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 500 kg |
| Wheelbase: | 2703 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Heas korras,igapäevases kasutuses.Karbid vahetatud,katalüsaatorid originaalid onal kohal.
Registreerimistasu ei sisaldu hinnas.
Originaal valuvekjed kaasa
Motor vehicle tax
Annual tax: 108 €
Registration fee: 515 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen