BMW 530
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2013 · Itālija | ||||||
| Mileage | 275 600 km | ||||||
| Komplektācija | D xdrive | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 190 kW N57D30A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBA5K310X0D486399 | ||||||
| Reg. nr. | 881HLM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums, elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Automašīnas dators
- Stereo
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 190 kW |
| City fuel cons.: | 6.9 l/100 km |
| Highway: | 5.2 l/100 km |
| Average: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 154 g/km |
| Maximum speed: | 248 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4907 mm |
| Width: | 1860 mm |
| Height: | 1462 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1995 kg |
| Technical max. mass: | 2530 kg |
| Load bearing capacity: | 535 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2968 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Finanseerimis võimalus **TELLI VEOAUTO EUROOPAST OTSE LIISINGUSSE!** Sina valid – meie toome! ✔ Suur valik veoautosid üle Euroopa ✔ Vormistame auto otse liisingu nimele ✔ Kiire ja mugav protsess ✔ Usaldusväärne ja turvaline ost **Auto kohal juba 3 päevaga!** Säästa aega ja raha – leiame just Sulle sobiva veoauto. Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist juba täna!Motor vehicle tax
Annual tax: 203 €
Registration fee: 640 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.