Renault Megane
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2001 · Vācija | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.9, 75 kW F9QK7 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1BA050525676981 | ||||||
| Reg. nr. | 550TFO | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Imobilizators
- Bremzes
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Informācijas panelis
- Velūra apdare
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Automašīnas dators
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.9 l |
| Cubic capacity: | 1870 cm³ |
| Power: | 75 kW |
| City fuel cons.: | 6 l/100 km |
| Highway: | 4.5 l/100 km |
| Maximum speed: | 188 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4164 mm |
| Width: | 1698 mm |
| Height: | 1420 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1215 kg |
| Technical max. mass: | 1650 kg |
| Load bearing capacity: | 435 kg |
| Max braked trailer weight: | 1250 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 605 kg |
| Wheelbase: | 2567 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müüa heas tehnilises seisus vähe erilisema mootoriga 2001 Megane. Väga hea varustusega . Viimane hooldus 4k km tagasi, huvilisele räägin lähemalt. Hetkel all naelrehvid, suverehvid on ka olemas ning saab kaasa. Hiljuti paigaldatud uus turbo ja uued esiamordid. Nagu vanal autol kohaseks leiab vana auto pealt mõningaid iluvigu.Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 256 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen