Toyota RAV4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2007 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 220 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Luxury | ||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.2, 100 kW 2AD-FTV | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | JTMBA31V005059893 | ||||||
| Reg. nr. | 606MKH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- Gaisa kondicionēšana: 2 zones, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs: kaste
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Ostetud uuena Eestist, üks omanik. Avariivaba. Lisaks kaasa originaalvelgedel talverehvid.
- Reg tasu 377,15
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2231 cm³ |
| Power: | 100 kW |
| City fuel cons.: | 8.1 l/100 km |
| Highway: | 5.6 l/100 km |
| Average: | 6.6 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 60 l |
| CO₂ emission: | 173 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 10.5 s |
| Maximum speed: | 180 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4395 mm |
| Width: | 1815 mm |
| Height: | 1685 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1660 kg |
| Technical max. mass: | 2190 kg |
| Load bearing capacity: | 530 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2560 mm |
| Number of axles: | 2 |
| Wheel formula: | 4x4 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 89 €
Registration fee: 378 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.