Volkswagen Passat
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 51 389 km | ||||||
| Komplektācija | GTE | ||||||
| Body type | Wagon, Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 115 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZNE042864 | ||||||
| Reg. nr. | 562DNG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Ādas apdare: melns
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas
- Vieglmetāla diski: 17"
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1395 cm³ |
| Power: | 115 kW |
| Average: | 1.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 27 g/km |
| Maximum speed: | 222 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4777 mm |
| Width: | 1832 mm |
| Height: | 1484 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1804 kg |
| Technical max. mass: | 2270 kg |
| Load bearing capacity: | 466 kg |
| Weight of road train: | 3870 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2789 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müügihinnale lisandub registreerimistasu Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 78 €
Registration fee: 391 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Passat
2021, 220 279 km
15 799 €
176 €/month
Volkswagen Passat
2022, 184 869 km
17 099 €
191 €/month
Volkswagen Passat
2021, 109 630 km
19 544 €
210 €/month
Volkswagen Passat
2023, 150 690 km
19 550 €
218 €/month
Volkswagen Passat
2022, 179 308 km
20 899 €
233 €/month
Volkswagen Passat
2022, 181 318 km
17 990 €
199 €/month