Mercedes-Benz V-KLASSE
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2016 · Vācija | ||||||
| Mileage | 293 000 km | ||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 8 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.1, 120 kW 651.950 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WDF44781313133866 | ||||||
| Reg. nr. | 087VHJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Aklās zonas brīdinājums
- Elektroniskā stāvbremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Bagāžas pārsegs
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.1 l |
| Cubic capacity: | 2143 cm³ |
| Power: | 120 kW |
| City fuel cons.: | 6.8 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 154 g/km |
| Maximum speed: | 195 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 8 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 5140 mm |
| Width: | 1928 mm |
| Height: | 1874 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2471 kg |
| Technical max. mass: | 3100 kg |
| Load bearing capacity: | 629 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3200 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Sõiduk on pere igapäevases kasutuses. Võimalus kinnitada neli ISOFIX kinnitusega turvatooli (kaks keskmisel ja kaks kolmandal istmereal). Suitsuvaba salong. Hooldatud regulaarselt Rakauto OÜ-s. Hiljuti vahetatud piduriklotsid ja kontrollitud/täidetud kliimasüsteem. Tekstiilistmetel kunstnahast katted. Registreerimistasu sisaldub müügihinnas!Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 388 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz V-KLASSE
2018, 145 000 km
36 900 €
391 €/month
Mercedes-Benz V 200
2018, 229 000 km
24 990 €
279 €/month
Mercedes-Benz V 250
2015, 199 000 km
31 000 €
362 €/month
Mercedes-Benz V 250
2016, 182 593 km
31 990 €
357 €/month
Mercedes-Benz V 250
2018, 370 000 km
33 000 €
391 €/month
Mercedes-Benz V 250
2018, 200 300 km
35 900 €
424 €/month