BMW 420
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2015 · Vācija | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW B47D20A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBA4E91020G286380 | ||||||
| Reg. nr. | 081CCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda: 1 gab
- USB: 1 gab
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana: par lietotni
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Sporta sēdekļi: priekšpuse, aiz
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: balts
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- GSM antena
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi: 6 gab
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 4.7 l/100 km |
| Highway: | 3.6 l/100 km |
| Average: | 4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 106 g/km |
| Maximum speed: | 231 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4638 mm |
| Width: | 1825 mm |
| Height: | 1389 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1615 kg |
| Technical max. mass: | 2100 kg |
| Load bearing capacity: | 485 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 745 kg |
| Wheelbase: | 2810 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
BMW 420 Gran Coupe Shadowline
Korrapäraselt hooldatud auto.Remonti ja investeeringuid ei vaja.
Müün kuna vajadus suurema auto järele.
Motor vehicle tax
Annual tax: 88 €
Registration fee: 347 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.