Toyota Corolla
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 75 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Active | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 72 kW 2ZR | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | SB1Z93BEX0E146873 | ||||||
| Reg. nr. | 583VKD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Seller: Jaanika
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ar apkuri
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Centrālā konsole: kontrastējošas šuves
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 72 kW |
| City fuel cons.: | 4.5 l/100 km |
| Highway: | 5.5 l/100 km |
| Average: | 5 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 40 l |
| CO₂ emission: | 103 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4650 mm |
| Width: | 1790 mm |
| Height: | 1435 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1465 kg |
| Technical max. mass: | 1835 kg |
| Load bearing capacity: | 370 kg |
| Max braked trailer weight: | 750 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 450 kg |
| Wheelbase: | 2700 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 397 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Toyota Corolla
2020, 65 359 km
16 490 €
177 €/month
Toyota Corolla
2021, 73 349 km
16 490 €
177 €/month
Toyota Corolla
2019, 155 000 km
16 900 €
198 €/month
Toyota Corolla
2022, 204 005 km
17 099 €
191 €/month
Toyota Corolla
2019, 110 290 km
17 110 €
193 €/month
Toyota Corolla
2022, 208 985 km
17 699 €
197 €/month