BMW Z4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2012 · Vācija | ||||||
| Mileage | 55 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | sDrive23i 2.5 R6 | ||||||
| Body type | Convertible, roadster, 2 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.5, 150 kW N52B25A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBALM31030E453787 | ||||||
| Reg. nr. | 758DBK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2025 | ||||||
Seller: Katrin
Aprīkojums
Komforts
- USB
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: ādas pārklājums, ar apkuri
- Sēdekļu sildītāji
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Slēpju soma
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Multimēdija
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls
- Zemfrekvences skaļrunis
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Toodud Saksast 2019 kevadel.
- Väga heas korras. Run flat rehvid.
- Sõitnud ainult suvel ja sellest Eestis ainult ca 10000km.
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2497 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| City fuel cons.: | 11.8 l/100 km |
| Highway: | 6.1 l/100 km |
| Average: | 8.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 192 g/km |
| Maximum speed: | 239 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Convertible, roadster |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 2 gab |
| Length: | 4239 mm |
| Width: | 1790 mm |
| Height: | 1291 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1505 kg |
| Technical max. mass: | 1760 kg |
| Load bearing capacity: | 255 kg |
| Wheelbase: | 2496 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 155 €
Registration fee: 634 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point