Renault Scenic
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2017 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 157 398 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 81 kW K9K F6 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1RFA00458930292 | ||||||
| Reg. nr. | 351MRM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskās avārijas gaismas
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļi ar masāžas funkciju: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Iekštelpu durvju apgaismojums: izvēles krāsa
- Prožektori: izvēles krāsa
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Bagāžnieka paklājiņš
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: spilgts
- Pusādas apdare
- Tekstila apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Piekabes āķis
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- Viimane hooldus 27.02.2026. Eesti Renaulti esindusest (Citymotors) ostetud ja hooldatud. Väga hea ja ökonoomne pere auto. Lisa investeeringuid ei vaja
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1461 cm³ |
| Power: | 81 kW |
| City fuel cons.: | 4.2 l/100 km |
| Highway: | 3.9 l/100 km |
| Average: | 4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 104 g/km |
| Maximum speed: | 184 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4635 mm |
| Width: | 1866 mm |
| Height: | 1648 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1696 kg |
| Technical max. mass: | 2306 kg |
| Load bearing capacity: | 610 kg |
| Max braked trailer weight: | 1850 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2804 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 150 €
Registration fee: 548 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.