Toyota C-HR
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 76 600 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 72 kW 2ZR; 1NM | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | Toyota Relax garantii kuni auto 10a | ||||||
| VIN | NMTKZ3BX20R278078 | ||||||
| Reg. nr. | 640DBZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB: usb-c
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos
Multimēdija
- Android Auto: bezvadu
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Automašīnas dators
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
Cits
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- lisaks originaal navigatsiooniseadmele on paigaldatud Elke poolt TOUCH 2 RETROFIT, mis võimaldab kasutada ka Apple CarPlay/Android Auto.
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 72 kW |
| Highway: | 4.1 l/100 km |
| Average: | 4.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 111 g/km |
| Maximum speed: | 170 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4360 mm |
| Width: | 1795 mm |
| Height: | 1555 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1502 kg |
| Technical max. mass: | 1860 kg |
| Load bearing capacity: | 358 kg |
| Max braked trailer weight: | 725 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 725 kg |
| Wheelbase: | 2640 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
ainult 1 kasutaja olnud
iga-aastane hooldus ELKEs, viimane 23.04.26
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 383 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.