Toyota Corolla
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2017 · Amerikas Savienotās Valstis | ||||||
| Mileage | 217 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 98 kW 2ZR-FE | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | 5YFBURHE6HP625277 | ||||||
| Reg. nr. | 02ZRJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- USB: 1 gab
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab
- Āra temperatūras displejs
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi: oriģināls
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 98 kW |
| Average: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 179 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4620 mm |
| Width: | 1775 mm |
| Height: | 1465 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1343 kg |
| Technical max. mass: | 1733 kg |
| Load bearing capacity: | 390 kg |
| Wheelbase: | 2700 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Ostetud Californias, USA, uuena. Tõime Eestisse ümberkolimise käigus. Üks omanik. Esimesed 60,000 miili ja kaks pool aastat sõidetud peamiselt California kiirteedel. Alates 2019 lõpp peamiselt Tallinnas. Kõik hooldused ja remonttööd Toyota esindustes nii USAs kui Eestis (ELKE). Hooldusraamat. Kõrgem registreerimistasu ning aastamaks tuleneb sellest, et puudub CO2 eriheite näit (seega transpordiamet on võtnud kõrgeima võimaliku määra). Ei ole aktiivselt tegelenud eriheite näidu värskendamisega, aga peaks olema tehtav. Kõrgem reg tasu kajastub soodushinnas.Motor vehicle tax
Annual tax: 278 €
Registration fee: 1156 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.