Volvo XC60
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2018 · Beļģija | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW D4204T23 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | YV1UZA8UCJ1079847 | ||||||
| Reg. nr. | 559VHJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 29.02.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Imobilizators
- Bremzes
Komforts
- Pneimatiskā piekare: priekšpuse, aiz
- Panorāmas jumts: atverams, ar elektriskajām žalūzijām
- 220 V kontaktligzda: aiz
- 12 V kontaktligzda
- Lūka: stikls, elektrisks
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: priekšpuse, aiz, 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz, 360
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos
- Start-stop sistēma
- Lietus sensors
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
Multimēdija
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Stereo
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 6.4 l/100 km |
| Highway: | 5.2 l/100 km |
| Average: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 187 g/km |
| Maximum speed: | 205 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4688 mm |
| Width: | 1902 mm |
| Height: | 1641 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1866 kg |
| Technical max. mass: | 2450 kg |
| Load bearing capacity: | 584 kg |
| Max braked trailer weight: | 2400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2865 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Inscription
Motor vehicle tax
Annual tax: 356 €
Registration fee: 1057 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volvo XC60
2018, 252 729 km
19 699 €
232 €/month
Volvo XC60
2017, 267 000 km
19 999 €
235 €/month
Volvo XC60
2018, 214 000 km
19 999 €
236 €/month
Volvo XC60
2018, 181 744 km
23 799 €
265 €/month
Volvo XC60
2018, 280 000 km
23 800 €
280 €/month
Mercedes-Benz CLA 200
2016, 210 000 km
19 800 €
233 €/month