Kia Stonic
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2018 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 117 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 73 kW G4LC | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | KNAD6814AJ6152633 | ||||||
| Reg. nr. | 529BXJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Seller: Henriette-Solweig
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- GSM antena
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1368 cm³ |
| Power: | 73 kW |
| City fuel cons.: | 7 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 125 g/km |
| Maximum speed: | 172 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4140 mm |
| Width: | 1760 mm |
| Height: | 1505 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1160 kg |
| Technical max. mass: | 1610 kg |
| Load bearing capacity: | 450 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 450 kg |
| Wheelbase: | 2580 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väga heas korras, puhas ajalugu!
Müüa suurepärases korras ja täiesti probleemivaba Kia Stonic!Auto on olnud igapäevases kasutuses ning teeninud omanikku eeskujulikult. Tegemist on tõelise talveautoga – käivitub vaevata ka -26 kraadise pakasega ning pole kordagi lume sisse kinni jäänud.
Peamine info ja varustus:
Ajalugu: Teostatud regulaarsed hooldused igal aastal. Tehniliselt on auto laitmatus korras.
Avariivaba.
Rehvid: Kaasa tulevad kaks komplekti peaaegu uusi rehve (suve- ja talverehvid), mis on olnud kasutusel vaid ühe hooaja.
Seisukord: Auto on suitsuvaba ja seest väga puhas.
Asukoht: Auto asub hetkel Soomes (Nummela piirkonnas), kuid tõsise huvilise korral toon auto ise Eestisse tehingu vormistamiseks.
Müügi põhjus: Kuna elan püsivalt Soomes, on aeg soetada kohaliku registri sõiduk. Siit saab uus omanik endale väga ökonoomse, kindla ja pikaajalise kaaslase!
Huvi korral võtke ühendust meili teel: henriette.solweig@gmail.com
Motor vehicle tax
Annual tax: 128 €
Registration fee: 445 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Seller: Henriette-SolweigTelefons: 59059*** Show
E-mail: henriette.solweig@gmail.com
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.