Dacia Duster
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2020 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 88 561 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 74 kW H4D B4 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1HJD20564729437 | ||||||
| Reg. nr. | 874TLW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 999 cm³ |
| Power: | 74 kW |
| City fuel cons.: | 6.6 l/100 km |
| Highway: | 4.8 l/100 km |
| Average: | 5.4 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 50 l |
| CO₂ emission: | 141 g/km |
| Maximum speed: | 173 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Oranžs |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4341 mm |
| Width: | 1804 mm |
| Height: | 1687 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1338 kg |
| Technical max. mass: | 1725 kg |
| Load bearing capacity: | 387 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 630 kg |
| Wheelbase: | 2673 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestist ostetud, üks omanik. Kõik hooldused tehtud City Motorsis. Hiljuti vahetatud pidurikettad ja klotsid. Kaasa ühe talve sõitnud lamellrehvid velgedel.Motor vehicle tax
Annual tax: 116 €
Registration fee: 546 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.