Volvo XC60
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2010 · Nīderlande | ||||||
| Mileage | 320 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.4, 129 kW D5244T14 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | YV1DZ7240A2107915 | ||||||
| Reg. nr. | 066CSL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Seller: Marek
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Automašīnas dators
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Auto on väga heas sõidukorras, kõik hooldused ja vajaminevad osad vahetatud õigeagselt. Kui on huvi räägin täpsemalt. Vahetus võimalus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.4 l |
| Cubic capacity: | 2400 cm³ |
| Power: | 129 kW |
| City fuel cons.: | 9.3 l/100 km |
| Highway: | 5.6 l/100 km |
| Average: | 6.9 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 60 l |
| CO₂ emission: | 183 g/km |
| Maximum speed: | 205 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4627 mm |
| Width: | 1891 mm |
| Height: | 1713 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1742 kg |
| Technical max. mass: | 2505 kg |
| Load bearing capacity: | 763 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2774 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Exchange optionMotor vehicle tax
Annual tax: 106 €
Registration fee: 600 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.