BMW 120
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2007 · Vācija | ||||||
| Mileage | 184 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 130 kW N47D20A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | WBAUD91020PA56604 | ||||||
| Reg. nr. | 551BKD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
Multimēdija
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo: oriģināls, aux ieeja
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi: oriģināls
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
Cits
- Veermik vaikne. Roostet pole. Kere ja salong viisakas.
- Sõidab nagu uus…
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 130 kW |
| City fuel cons.: | 7 l/100 km |
| Highway: | 4.4 l/100 km |
| Average: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 144 g/km |
| Maximum speed: | 226 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4239 mm |
| Width: | 1748 mm |
| Height: | 1421 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1455 kg |
| Technical max. mass: | 1880 kg |
| Load bearing capacity: | 425 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 720 kg |
| Wheelbase: | 2660 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
184000km. Disel 130kw. Automat.
Väga korralik. Originaal läbisõit! Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 68 €
Registration fee: 265 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.