BMW 120
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2009 · Vācija | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 130 kW N47D20C | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBAUD91010PZ19650 | ||||||
| Reg. nr. | 777FFF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Seller: Reimo
Tallinn, Igaunija
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Vilces kontrole
- Imobilizators
Komforts
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre
- Ar gaisu regulējami sēdekļi
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis
- Rokas bremzes svira
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: spilgts
Multimēdija
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 130 kW |
| City fuel cons.: | 6.1 l/100 km |
| Highway: | 4.1 l/100 km |
| Average: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 128 g/km |
| Maximum speed: | 228 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4239 mm |
| Width: | 1748 mm |
| Height: | 1421 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1450 kg |
| Technical max. mass: | 1875 kg |
| Load bearing capacity: | 425 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 720 kg |
| Wheelbase: | 2660 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Korraliku mineku ja väga ökonoomne. Reg.nr ei tule ostuga kaasa!Motor vehicle tax
Annual tax: 62 €
Registration fee: 246 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.