Audi A4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2006 · Vācija | ||||||
| Mileage | 337 200 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 171 kW ASB | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZ8E16A275071 | ||||||
| Reg. nr. | 630DKM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
Komforts
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Sporta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Jumta reliņi: oriģināls
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Полностью обслуженный автомобиль в отличном техническом состоянии. Без ржавчины. Оригинальный пробег. Сервисная книжка. Полностью новая подвеска включая амортизаторы.Новая летняя резина и лобовое стекло. Новая турбина.С собой шипованная резина на отдельных дисках Michelin. Вся техника работает как надо, цепи не гремят. Новое сцепление и stage I, примерно 200Квт.
- Täis hooldatud ja korralik auto. Uus vedrustus ja taastatud roolikate , istmed ja kaigukangi nahk. Ilma roosteta. Originaal läbisõit, uus suverehv ja uus esiklaas. Uus turbo.Tehnika töötab ilusti, ketid ei kolise. Kaasa korralik talve naelrehv Michelin valuveljedega. Uus sidur ja stage I.
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 171 kW |
| Fuel tank capacity: | 56 l |
| CO₂ emission: | 212 g/km |
| Maximum speed: | 241 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4586 mm |
| Width: | 1772 mm |
| Height: | 1422 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1875 kg |
| Technical max. mass: | 2210 kg |
| Load bearing capacity: | 335 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2655 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 108 €
Registration fee: 490 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.