Ford Galaxy
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2005 · Igaunija | ||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 6 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.3, 103 kW FORD-E5SB | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WF0GXXPSSG4S31419 | ||||||
| Reg. nr. | 331AVJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Imobilizators
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Ārējie spoguļi: ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: regulējams
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Skaļruņi: 6 gab
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Piekabes āķis
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.3 l |
| Cubic capacity: | 2295 cm³ |
| Power: | 103 kW |
| CO₂ emission: | 264 g/km |
| Maximum speed: | 186 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Bēšs |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 6 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4746 mm |
| Width: | 1810 mm |
| Height: | 1820 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1736 kg |
| Technical max. mass: | 2470 kg |
| Load bearing capacity: | 734 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 700 kg |
| Wheelbase: | 2835 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Auto on tehniliselt korras. Ülevaatus kehtib märts 2027. Kerel esineb roostet, kesklukk ei tööta, ilmselt elektri viga.Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 616 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen