Ford Galaxy
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2005 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.3, 103 kW FORD-E5SB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0GXXPSSG4S31419 | ||||||
| Reg. nr. | 331AVJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Immobilisaator
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Kõlarid: 6 tk
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2295 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 264 g/km |
| Tippkiirus: | 186 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4746 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1820 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1736 kg |
| Täismass: | 2470 kg |
| Kandevõime: | 734 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2835 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto on tehniliselt korras. Ülevaatus kehtib märts 2027. Kerel esineb roostet, kesklukk ei tööta, ilmselt elektri viga.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 616 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!