Audi A3 Sportback
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2006 · Vācija | ||||||
| Mileage | 328 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 125 kW BMN | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZ8P47A061033 | ||||||
| Reg. nr. | 911BCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Stereo
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 125 kW |
| City fuel cons.: | 7.6 l/100 km |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 156 g/km |
| Maximum speed: | 222 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4286 mm |
| Width: | 1765 mm |
| Height: | 1410 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1485 kg |
| Technical max. mass: | 1970 kg |
| Load bearing capacity: | 485 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 740 kg |
| Wheelbase: | 2577 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Audi A3 Sportback (2006)
Müüa Audi A3 Sportback (2006), igapäevases naisterahva kasutuses olnud ökonoomne diiselauto.✔ Märtsis läbinud tehnoülevaatuse
✔ Käivitus probleemideta ka talvel
✔ Kaasa hooldusraamat ja 2 võtit;
Tehnilised andmed ja varustus:
- 2.0 TDI 125 kW diiselmootor
- Automaatkäigukast
- 5 ust
- Istmesoojendused (ees)
- Püsikiiruse hoidja
- Tagaklaasi soojendus
- Nahkistmed
- Bose helisüsteem
- ISOFIX kinnitused (taga)
- Elektrilised aknatõstukid (4x)
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Lamellrehvid
- Kummimatid
Hoolduseid tehtud vähemalt kord aastas, eelmise aasta jooksul:
- Mootoriõli ja kõik filtrid (november)
- Hammasrihma komplekt koos veepumbaga
- Hooratas
- Käigukastiõli ja filter
- Pidurisupportid ja klotsid ees
- Soonrihma komplekt + generaatori sidur
- Esivedrud ja tugipadjad
- Tagaamordi tolmukatted
Seisukord: Kerel esineb vanusele vastavaid kasutusjälgi – kriime ja roostet. Esiklaasi allosas kivitäke, mis on parandatud. Auto liigub probleemideta.
Asub Tartumaal, võimalik tulla kohapeale vaatama.
Motor vehicle tax
Annual tax: 73 €
Registration fee: 275 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen