Audi A3 Sportback
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2006 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 328 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 125 kW BMN | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ8P47A061033 | ||||||
| Reg. nr. | 911BCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 156 g/km |
| Tippkiirus: | 222 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4286 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Kõrgus: | 1410 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1485 kg |
| Täismass: | 1970 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2577 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Audi A3 Sportback (2006)
Müüa Audi A3 Sportback (2006), igapäevases naisterahva kasutuses olnud ökonoomne diiselauto.✔ Märtsis läbinud tehnoülevaatuse
✔ Käivitus probleemideta ka talvel
✔ Kaasa hooldusraamat ja 2 võtit;
Tehnilised andmed ja varustus:
- 2.0 TDI 125 kW diiselmootor
- Automaatkäigukast
- 5 ust
- Istmesoojendused (ees)
- Püsikiiruse hoidja
- Tagaklaasi soojendus
- Nahkistmed
- Bose helisüsteem
- ISOFIX kinnitused (taga)
- Elektrilised aknatõstukid (4x)
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Lamellrehvid
- Kummimatid
Hoolduseid tehtud vähemalt kord aastas, eelmise aasta jooksul:
- Mootoriõli ja kõik filtrid (november)
- Hammasrihma komplekt koos veepumbaga
- Hooratas
- Käigukastiõli ja filter
- Pidurisupportid ja klotsid ees
- Soonrihma komplekt + generaatori sidur
- Esivedrud ja tugipadjad
- Tagaamordi tolmukatted
Seisukord: Kerel esineb vanusele vastavaid kasutusjälgi – kriime ja roostet. Esiklaasi allosas kivitäke, mis on parandatud. Auto liigub probleemideta.
Asub Tartumaal, võimalik tulla kohapeale vaatama.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 73 €
Registreerimistasu: 275 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!