Mazda CX-30 e-Skyactiv
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 78 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 132 kW HF | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | JMZDM6WHA00113455 | ||||||
| Reg. nr. | 826VMK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Seller: Ka
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: ceļgalu drošības spilveni, vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Aklās zonas brīdinājums
- Nakts redzamības palīgs
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Attālā palaišana: par lietotni
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: par lietotni, ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, lietotnes vadība
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Ziemas pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis: ādas pārklājums
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts
- Velūra apdare
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi: 1 gab
- Zemfrekvences skaļrunis: bose
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Āra apgaismojums ar regulējamu dizainu
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 132 kW |
| City fuel cons.: | 6.2 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 146 g/km |
| Maximum speed: | 204 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4395 mm |
| Width: | 1795 mm |
| Height: | 1540 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1566 kg |
| Technical max. mass: | 1965 kg |
| Load bearing capacity: | 399 kg |
| Max braked trailer weight: | 1300 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |
| Wheelbase: | 2655 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väga heas korras.
Motor vehicle tax
Annual tax: 123 €
Registration fee: 518 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mazda CX-30
2021, 220 220 km
16 899 €
189 €/month
Opel Grandland X
2021, 55 000 km
16 900 €
194 €/month
Audi A3
2019, 59 040 km
16 900 €
194 €/month
Citroën C4
2021, 64 443 km
16 900 €
182 €/month
Volkswagen Golf
2017, 70 294 km
16 900 €
194 €/month
Renault Kadjar
2021, 74 017 km
16 990 €
195 €/month