Mazda CX-30 e-Skyactiv
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 78 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 132 kW HF | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMZDM6WHA00113455 | ||||||
| Reg. nr. | 826VMK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Müüja: Ka
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus: appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: appist, jala viipega, puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, appist juhitav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Veluurpolster
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid: 1 tk
- Subwoofer: bose
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
- Seadistatava disainiga välisvalgustus
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.2 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
| Tippkiirus: | 204 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4395 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1540 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1566 kg |
| Täismass: | 1965 kg |
| Kandevõime: | 399 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2655 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väga heas korras.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 123 €
Registreerimistasu: 518 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.