Audi A5 S Line
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2008 · Vācija | ||||||
| Mileage | 253 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Coupe, 2 durvis, 4 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 176 kW CAPA | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZ8T28A024187 | ||||||
| Reg. nr. | 788KDX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Seller: Sander
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Panorāmas jumts: ar rullo žalūziju
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Lūka: stikls, elektrisks
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: tumšs
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- GSM antena
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs: kaste
- Balss vadība
- Bluetooth
- Elektriskā antena
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Priekšējais spoileris
- Spoilera aplis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 176 kW |
| City fuel cons.: | 9.9 l/100 km |
| Highway: | 5.7 l/100 km |
| Average: | 7.2 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 70 l |
| CO₂ emission: | 191 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Coupe |
| Sēdvietas: | 4 gab |
| Durvis: | 2 gab |
| Length: | 4780 mm |
| Width: | 1854 mm |
| Height: | 1382 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1685 kg |
| Technical max. mass: | 2110 kg |
| Load bearing capacity: | 425 kg |
| Max braked trailer weight: | 1900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2758 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Sõiduk igapäevases kasutuses. Liigub erksalt ja sujuvalt. Viimase aasta jooksul tehtud mitmeid parandusi. Nt pihustite hooldus, vahetatud klapikambrikaas, EGR, abiseadmete rihm koos rihmarattaga, kõrvalistuja akna tõstuk jne. Õlivahetus iga 10t tagant. Värskelt poleeritud, teostatud salongipesu.Motor vehicle tax
Annual tax: 94 €
Registration fee: 443 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.