Audi A5 S Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2008 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 253 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 176 kW CAPA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ8T28A024187 | ||||||
| Reg. nr. | 788KDX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Müüja: Sander
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Panoraamkatus: rulooga
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: tume
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija: boks
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
- Elektriline antenn
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Esispoiler
- Spoileriring
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 176 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.2 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 191 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4780 mm |
| Laius: | 1854 mm |
| Kõrgus: | 1382 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1685 kg |
| Täismass: | 2110 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2758 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduk igapäevases kasutuses. Liigub erksalt ja sujuvalt. Viimase aasta jooksul tehtud mitmeid parandusi. Nt pihustite hooldus, vahetatud klapikambrikaas, EGR, abiseadmete rihm koos rihmarattaga, kõrvalistuja akna tõstuk jne. Õlivahetus iga 10t tagant. Värskelt poleeritud, teostatud salongipesu.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 94 €
Registreerimistasu: 443 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.