Suzuki GSF 600S
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2003 · Igaunija | ||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 0.6, 57 kW SUZUKI-N721 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | JS1A8111100119120 | ||||||
| Reg. nr. | 33LT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Aprīkojums
- Puldist juhitav signalisatsioon
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 0.6 l |
| Cubic capacity: | 600 cm³ |
| Power: | 57 kW |
| Maximum speed: | 205 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Length: | 2130 mm |
| Width: | 770 mm |
| Height: | 1220 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 230 kg |
| Technical max. mass: | 440 kg |
| Load bearing capacity: | 210 kg |
| Wheelbase: | 1435 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Suzuki Bandit
Väga hea mootorratas algajale või siis mugavat sõiduasendit hindavale juhile. Ise kahjuks teiste hobide kõrvalt sõitmiseks aega ei leia.Seisukord väga hea, uus õli ja filter, paar aastat tagasi paigaldatud uus aku. Lisaks uus tagarehv, kett koos hammakate ja kiigepealse ketitallaga, uued küünlad, tagapiduri lüliti, esimesed amordid hooldatud uus õli + simmerid koos tolmukatetega.
Tõsisele huvilisele teen värske ülevaatuse.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen