Suzuki GSF 600S
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2003 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.6, 57 kW SUZUKI-N721 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | JS1A8111100119120 | ||||||
| Reg. nr. | 33LT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
- Puldist juhitav signalisatsioon
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.6 l |
| Kubatuur: | 600 cm³ |
| Võimsus: | 57 kW |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2130 mm |
| Laius: | 770 mm |
| Kõrgus: | 1220 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 230 kg |
| Täismass: | 440 kg |
| Kandevõime: | 210 kg |
| Teljevahe: | 1435 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Suzuki Bandit
Väga hea mootorratas algajale või siis mugavat sõiduasendit hindavale juhile. Ise kahjuks teiste hobide kõrvalt sõitmiseks aega ei leia.Seisukord väga hea, uus õli ja filter, paar aastat tagasi paigaldatud uus aku. Lisaks uus tagarehv, kett koos hammakate ja kiigepealse ketitallaga, uued küünlad, tagapiduri lüliti, esimesed amordid hooldatud uus õli + simmerid koos tolmukatetega.
Tõsisele huvilisele teen värske ülevaatuse.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!