Scania P420 8X2*6 HIAB 800 E-7 + JIB 135X
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2006 | ||||||
| Mileage | 659 000 km | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 309 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| VIN | YS2P8X20002015828 | ||||||
Aprīkojums
- AC automaatne: jah
- Kaugjuhtitav: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Power: | 309 kW |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Transportlīdzekļa tips: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 26840 kg |
| Technical max. mass: | 37000 kg |
| Wheelbase: | 5700 mm |
| Number of axles: | 4 |
| Wheel formula: | 8x2*6 |
Papildu informācija
Veoautod → Kraanaga madelJuhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Kandevõime: 5160 kg
Registrimass: 32000 kg
Kraana tootja: HIAB
Kraana mudel: 800 E-7 + JIB135X
Masti sektsioonid: 11
Vedrustuse tüüp: Õhk
Roolimine: jah
Vedav: jah
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 11950 mm
Transpordi laius: 2550 mm
Transpordi kõrgus: 4000 mm
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point