Scania P420 8X2*6 HIAB 800 E-7 + JIB 135X
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2006 | ||||||
| Läbisõit | 659 000 km | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 309 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| VIN | YS2P8X20002015828 | ||||||
Varustus
- AC automaatne: jah
- Kaugjuhtitav: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 309 kW |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 26840 kg |
| Täismass: | 37000 kg |
| Teljevahe: | 5700 mm |
| Sildade arv: | 4 |
| Rattavalem: | 8x2*6 |
Lisainfo
Veoautod → Kraanaga madelJuhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Kandevõime: 5160 kg
Registrimass: 32000 kg
Kraana tootja: HIAB
Kraana mudel: 800 E-7 + JIB135X
Masti sektsioonid: 11
Vedrustuse tüüp: Õhk
Roolimine: jah
Vedav: jah
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 11950 mm
Transpordi laius: 2550 mm
Transpordi kõrgus: 4000 mm
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis