Scania P450 6X2*4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2015 | ||||||
| Mileage | 512 000 km | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 450 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| VIN | YS2P6X20002109398 | ||||||
Aprīkojums
- AC automaatne: jah
- Veokonks: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Power: | 450 kW |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Transportlīdzekļa tips: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 27000 kg |
| Wheelbase: | 5300 mm |
| Number of axles: | 3 |
| Wheel formula: | 6x2*4 |
Papildu informācija
Veoautod → RaamTootmiskuu: Aprill
Mootori töömaht: 12740 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Valge
Registrimass: 26000 kg
Vedrustuse tüüp: Õhk
Vedav: jah
Roolimine: jah
Tõstetav sild: jah
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.