Scania P450 6X2*4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2015 | ||||||
| Läbisõit | 512 000 km | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 450 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| VIN | YS2P6X20002109398 | ||||||
Varustus
- AC automaatne: jah
- Veokonks: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 450 kW |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 27000 kg |
| Teljevahe: | 5300 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2*4 |
Lisainfo
Veoautod → RaamTootmiskuu: Aprill
Mootori töömaht: 12740 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Valge
Registrimass: 26000 kg
Vedrustuse tüüp: Õhk
Vedav: jah
Roolimine: jah
Tõstetav sild: jah
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.