Subaru Outback
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2011 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 349 900 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.5, 123 kW EJ25 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | JF1BR9L95BG067085 | ||||||
| Reg. nr. | 466TJG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Ādas apdare
Multimēdija
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls, aux ieeja
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2457 cm³ |
| Power: | 123 kW |
| City fuel cons.: | 11.3 l/100 km |
| Highway: | 6.7 l/100 km |
| Average: | 8.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 194 g/km |
| Maximum speed: | 198 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4775 mm |
| Width: | 1820 mm |
| Height: | 1605 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1608 kg |
| Technical max. mass: | 2040 kg |
| Load bearing capacity: | 432 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2745 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Tartu Mariinest uuena ostetud. Alates 2014 novembrist meie pere auto. Kõik hooldused õigel ajal, iga 15000 km tagant tehtud. Lisaks teostatud Hõbenooles iga 60000 km tagant käigukasti dünaamiline õlivahetus. 255000 km peal sai vahetatud mootor 90000 km sõitnud mootori vastu. 300000 km peal vahetatud Tallinna Mariines käigukasti hüdrotrafo. Need on kaks suuremat tööd, mis selle pika aja jooksul ette tulnud. Kõigile väiksematele muredele (puksid-muksid, kettad, klotsid jne.) reageeritud koheselt. Autot kaks korda aastas vahatatud, eritellimusel valminud punast nahksisu regulaarselt hooldatud. Loomulikult pole autos kunagi suitsetatud ega lastud lastel toidu ja joogiga läbustada.Uus esiklaas ja uued esituled! Valgel ajal kasutatud päevasõidu tuledena ainult udutulesid. Suured tuled on põlenud vaid pimedal ajal, siis kui tõesti valgust on vaja ja mitte kunagi kohapeal seistes. Ja valgust nendest tuledest tuleb!
Anname kaasa eraldi velgedel suve- ja talverehvid. Suvekad ühe suve sõitnud, talvekad neli talve sõitnud. Kaasa tuleb ka täismõõdus pagasiruumi kummikate, mis katab isegi tagaistmete seljatugede tagused. Võime kaasa anda ka Mont Blanc katuseraamid.
Motor vehicle tax
Annual tax: 127 €
Registration fee: 658 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.