Subaru Outback
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2011 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 349 900 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.5, 123 kW EJ25 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1BR9L95BG067085 | ||||||
| Reg. nr. | 466TJG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Nahkpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, aux sisend
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2457 cm³ |
| Võimsus: | 123 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.3 l/100 km |
| Maanteel: | 6.7 l/100 km |
| Keskmine: | 8.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 194 g/km |
| Tippkiirus: | 198 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4775 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1605 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1608 kg |
| Täismass: | 2040 kg |
| Kandevõime: | 432 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2745 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tartu Mariinest uuena ostetud. Alates 2014 novembrist meie pere auto. Kõik hooldused õigel ajal, iga 15000 km tagant tehtud. Lisaks teostatud Hõbenooles iga 60000 km tagant käigukasti dünaamiline õlivahetus. 255000 km peal sai vahetatud mootor 90000 km sõitnud mootori vastu. 300000 km peal vahetatud Tallinna Mariines käigukasti hüdrotrafo. Need on kaks suuremat tööd, mis selle pika aja jooksul ette tulnud. Kõigile väiksematele muredele (puksid-muksid, kettad, klotsid jne.) reageeritud koheselt. Autot kaks korda aastas vahatatud, eritellimusel valminud punast nahksisu regulaarselt hooldatud. Loomulikult pole autos kunagi suitsetatud ega lastud lastel toidu ja joogiga läbustada.Uus esiklaas ja uued esituled! Valgel ajal kasutatud päevasõidu tuledena ainult udutulesid. Suured tuled on põlenud vaid pimedal ajal, siis kui tõesti valgust on vaja ja mitte kunagi kohapeal seistes. Ja valgust nendest tuledest tuleb!
Anname kaasa eraldi velgedel suve- ja talverehvid. Suvekad ühe suve sõitnud, talvekad neli talve sõitnud. Kaasa tuleb ka täismõõdus pagasiruumi kummikate, mis katab isegi tagaistmete seljatugede tagused. Võime kaasa anda ka Mont Blanc katuseraamid.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 127 €
Registreerimistasu: 658 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.