BMW 320 I M-SportPakett Shadow Line
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2019 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 128 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 135 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBA5F7103KA465829 | ||||||
| Reg. nr. | 595PTV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Aprīkojums
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Salongi eelsoojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
Tuled
- Valgustuspakett
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- M Sport vedrustus
- M Sport nahast rool
- M Sport mudel
- M Aerodynamics pakett
- Isetumenevad peeglid salongis
- Sportistmed juhile ja kaasreisijale
- 4x istmesoojendus
- Salongi hubane valgustus
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäluga
- Laiendatud fuktsioonidega digitaalne armatuur suure ekraaniga
- HiFi helisüsteem
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- LED udutuled
- Active Guard Plus
- Adaptiivne püsikiirusehoidja
- Roolisoojendus
- Võtmeta sisenemine ja käivitus - keyless
- Helisummutavad klaasid
- Tume lagi
- Shadow Line liistud
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 135 kW |
| CO₂ emission: | 154 g/km |
| Maximum speed: | 240 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4709 mm |
| Width: | 1827 mm |
| Height: | 1435 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1602 kg |
| Technical max. mass: | 2050 kg |
| Load bearing capacity: | 448 kg |
| Weight of road train: | 3550 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2851 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027Toodud riigist: Rootsi
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on väga heas seisukorras ning tehniliselt kontrollitud. Kõik hooldused teostatud esinduses.
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 50 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Komisjonimüük
Motor vehicle tax
Annual tax: 162 €
Registration fee: 627 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.