BMW 320 I M-SportPakett Shadow Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2019 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 128 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 135 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBA5F7103KA465829 | ||||||
| Reg. nr. | 595PTV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Salongi eelsoojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
Tuled
- Valgustuspakett
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- M Sport vedrustus
- M Sport nahast rool
- M Sport mudel
- M Aerodynamics pakett
- Isetumenevad peeglid salongis
- Sportistmed juhile ja kaasreisijale
- 4x istmesoojendus
- Salongi hubane valgustus
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäluga
- Laiendatud fuktsioonidega digitaalne armatuur suure ekraaniga
- HiFi helisüsteem
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- LED udutuled
- Active Guard Plus
- Adaptiivne püsikiirusehoidja
- Roolisoojendus
- Võtmeta sisenemine ja käivitus - keyless
- Helisummutavad klaasid
- Tume lagi
- Shadow Line liistud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 135 kW |
| CO₂ emissioon: | 154 g/km |
| Tippkiirus: | 240 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4709 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1435 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1602 kg |
| Täismass: | 2050 kg |
| Kandevõime: | 448 kg |
| Autorongi mass: | 3550 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2851 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027Toodud riigist: Rootsi
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on väga heas seisukorras ning tehniliselt kontrollitud. Kõik hooldused teostatud esinduses.
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 50 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Komisjonimüük
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 162 €
Registreerimistasu: 627 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.