KTM 125 DUKE Tehniline seisukord: väga hea/ hea, mõned iluvead, õigeaegselt hooldatud, viimane hooldus 9000km juures, kett regulaarselt õlitatud
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2023 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 14 227 km | ||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 0.1, 11 kW 935 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | VBKJPA405PC005668 | ||||||
| Reg. nr. | KL42 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- ABS bremzes
- Bremzes
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Aizmugurējie lukturi: led
Cits
- Lisad: tuuleklaas, piduri- ja sidurihoova kaitsed, eemaldatavad küljekohvrid, mootori kaitseraamid, telefonihoidja
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 0.1 l |
| Cubic capacity: | 125 cm³ |
| Power: | 11 kW |
| City fuel cons.: | 3 l/100 km |
| Highway: | 2 l/100 km |
| Average: | 2.1 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 13.4 l |
| CO₂ emission: | 50 g/km |
| Maximum speed: | 114 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Length: | 2072 mm |
| Width: | 760 mm |
| Height: | 1109 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 229 kg |
| Technical max. mass: | 355 kg |
| Load bearing capacity: | 126 kg |
| Wheelbase: | 1357 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
KTM Duke 125 -2023
Ostetud uuena esindusestSõidetud kaks hooaega
Talvel hoiustatud garaažis
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.