KTM 125 DUKE Tehniline seisukord: väga hea/ hea, mõned iluvead, õigeaegselt hooldatud, viimane hooldus 9000km juures, kett regulaarselt õlitatud
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 14 227 km | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.1, 11 kW 935 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | VBKJPA405PC005668 | ||||||
| Reg. nr. | KL42 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Pidurid
Tuled
- Päevatuled: led
- Tagumised tuled: led
Muu
- Lisad: tuuleklaas, piduri- ja sidurihoova kaitsed, eemaldatavad küljekohvrid, mootori kaitseraamid, telefonihoidja
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.1 l |
| Kubatuur: | 125 cm³ |
| Võimsus: | 11 kW |
| Kütusekulu linnas: | 3 l/100 km |
| Maanteel: | 2 l/100 km |
| Keskmine: | 2.1 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 13.4 l |
| CO₂ emissioon: | 50 g/km |
| Tippkiirus: | 114 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2072 mm |
| Laius: | 760 mm |
| Kõrgus: | 1109 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 229 kg |
| Täismass: | 355 kg |
| Kandevõime: | 126 kg |
| Teljevahe: | 1357 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
KTM Duke 125 -2023
Ostetud uuena esindusestSõidetud kaks hooaega
Talvel hoiustatud garaažis
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.