Nissan X-Trail Tekna
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2018 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 113 650 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 96 kW R9M | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | JN1TCAT32U0102165 | ||||||
| Reg. nr. | 248MSC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots, aux ieeja
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Eesti auto
- Garantiivõimalus 1-3 aastat
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 96 kW |
| City fuel cons.: | 6 l/100 km |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 139 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4690 mm |
| Width: | 1830 mm |
| Height: | 1730 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1675 kg |
| Technical max. mass: | 2140 kg |
| Load bearing capacity: | 465 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2705 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eesti auto
- Uuena Eestist ostetud- Sõiduk on puhas ja heas korras
- Viimane korraline hooldus on teostatud 14.02.2025 läbisõidul 101649
- Tekna varustusaste (kõrgeim võimalik varustusaste)
- 360 kaamera, kärukonks, istmesoojendused, roolisoojendus, nahkistmed, suve- ja naastrehvid eraldi velgedel, pimenurgahoiatus, reahoidja, kokkupõrget ennetav pidurisüsteem, DEFA-salongisoojendus
Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 775€, sõiduki aastamaks 214€ on tasutud.
- Võimalus osta 1-3 aastat garantiid
Palume huvi korral ette helistada, asume Akadeemia tee 33, Tallinn
EST, ENG +372 5276666
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 214 €
Registration fee: 777 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Nissan X-Trail
2015, 226 700 km
9990 €
118 €/month
Nissan X-Trail
2016, 187 236 km
10 990 €
130 €/month
Nissan X-Trail
2015, 165 938 km
10 990 €
130 €/month
Nissan X-Trail
2015, 168 063 km
10 999 €
130 €/month
Nissan X-Trail
2016, 230 402 km
11 099 €
131 €/month
Nissan X-Trail
2018, 117 636 km
11 900 €
136 €/month