Nissan X-Trail Tekna
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2018 · Eesti |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.6, 96 kW R9M |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 139 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4690 mm |
| Laius: | 1830 mm |
| Kõrgus: | 1730 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1675 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 465 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2705 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Nissan X-Trail
2015, 226 700 km
9990 €
118 €/kuus
Nissan X-Trail
2016, 187 236 km
10 990 €
130 €/kuus
Nissan X-Trail
2015, 165 938 km
10 990 €
130 €/kuus
Nissan X-Trail
2015, 168 063 km
10 999 €
130 €/kuus
Nissan X-Trail
2018, 117 636 km
11 900 €
137 €/kuus
Kia Optima
2016, 132 830 km
12 900 €
148 €/kuus