Scania R620
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2013 · Norvēģija | ||||||
| Mileage | 534 844 km | ||||||
| Body type | 2 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 15.6, 456 kW | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | YS2R6X40005323118 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
- AdBlue: jah
- Mootori eelsoojendus: jah
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- LED päevasõidutuled: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Lugemislambid: jah
- Katusetuled: jah
- Xenon tuled: jah
- Vilkur: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- Katuseluuk: jah
- AC automaatne: jah
- Pardakompuuter: jah
- Külmik: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tööriistakast: jah
- Kesklukk: jah
- Nutitelefoni integreerimine: jah
- Tahograaf: jah
- Raami küljepaneelid: jah
- Veokonks: jah
- Roostevaba tööriistakast: jah
- ABS: jah
- EBS: jah
- Veojõukontroll: jah
- Roolivõim: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 15.6 l |
| Cubic capacity: | 15607 cm³ |
| Power: | 456 kW |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 2 gab |
| Length: | 7250 mm |
| Width: | 2550 mm |
| Height: | 3500 mm |
| Vehicle category: | N3 |
| Transportlīdzekļa tips: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 13810 kg |
| Technical max. mass: | 30000 kg |
| Load bearing capacity: | 12190 kg |
| Weight of road train: | 65000 kg |
| Max braked trailer weight: | 51355 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3300 mm |
| Number of axles: | 3 |
| Wheel formula: | 6x4 |
Papildu informācija
Veoautod → KallurÜldine seisund: Väga hea
Mootori töömaht: 15607 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Voodikohtade arv: 1
Tahograafi tüüp: Digitaalne
Kallutusseade: Keskmise tõstesilindriga kallur
Vedrustuse tüüp: Leht
Roolimine: jah
Vedav: jah
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point