Scania R620
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2013 · Norra | ||||||
| Läbisõit | 534 844 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 15.6, 456 kW | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | YS2R6X40005323118 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
- AdBlue: jah
- Mootori eelsoojendus: jah
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- LED päevasõidutuled: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Lugemislambid: jah
- Katusetuled: jah
- Xenon tuled: jah
- Vilkur: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- Katuseluuk: jah
- AC automaatne: jah
- Pardakompuuter: jah
- Külmik: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tööriistakast: jah
- Kesklukk: jah
- Nutitelefoni integreerimine: jah
- Tahograaf: jah
- Raami küljepaneelid: jah
- Veokonks: jah
- Roostevaba tööriistakast: jah
- ABS: jah
- EBS: jah
- Veojõukontroll: jah
- Roolivõim: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 15.6 l |
| Kubatuur: | 15607 cm³ |
| Võimsus: | 456 kW |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 7250 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 3500 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 13810 kg |
| Täismass: | 30000 kg |
| Kandevõime: | 12190 kg |
| Autorongi mass: | 65000 kg |
| Haagis piduritega: | 51355 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x4 |
Lisainfo
Veoautod → KallurÜldine seisund: Väga hea
Mootori töömaht: 15607 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Voodikohtade arv: 1
Tahograafi tüüp: Digitaalne
Kallutusseade: Keskmise tõstesilindriga kallur
Vedrustuse tüüp: Leht
Roolimine: jah
Vedav: jah
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis