Volkswagen Multivan Highline
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2006 · Vācija | ||||||
| Mileage | 480 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.5, 128 kW AXE;BPC | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZ6H101121 | ||||||
| Reg. nr. | 385THC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2461 cm³ |
| Power: | 128 kW |
| City fuel cons.: | 10.8 l/100 km |
| Highway: | 6.8 l/100 km |
| Average: | 8.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 224 g/km |
| Maximum speed: | 188 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4890 mm |
| Width: | 1904 mm |
| Height: | 1929 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2274 kg |
| Technical max. mass: | 3000 kg |
| Load bearing capacity: | 726 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3000 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Rapla, Eesti
Vahetuse võimalus: Vaatan läbi kõik pakkumised
Pakkuda üks korralik Multivan.
Auto on hooldatud ning on väga heas sõidukorras. Mootor käivitub koheselt nii külmalt kui soojalt, käib ilusti ja ühtlaselt, multivani kõige võimsama mootoriga, kiirendab erksalt ja jaksab vabalt vedada ka raskeid haagiseid, nt haagissuvilat. Käigud lülituvad ilusti, sidur ja hooratas on vahetatud. Veermik on vaikne, ei kolise. Pidurid on head ning sujuvad, käsipidur töötab ka kenasti. Kliima toimib, olemas ka puldiga Webasto. Soojaks läheb ilusti. Kere on üldpildis viisakas, roostet väga vähe, põhi ja karbid on korras. Istmed on terved ja mugavad, keskmised istmed on kaptenitoolid ( saab ringi keerata kangist ), nii keskmised istmed kui tagumine pink liiguvad ilusti siinidel edasi ja tagasi, olemas ka laste peatoed, integreeritud lapseistmed keskmistes istmetes, tagumine iste käib voodiks nagu multivanil ikka. Olemas ka kokkupakitav originaal laud. Elektrilised liuguksed toimivad, kõik lisad töötavad. All väga korralikud suverehvid. Viimane hooldus tehtud 475000km eelmine aasta. Äsja läbinud ülevaatuse. Kaks võtit ja webasto pult. Talverehvid eraldi velgedel. Istu sisse ja naudi sõitu.
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 146 €
Registration fee: 548 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.