Volkswagen Multivan Highline
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2006 · Saksamaa |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.5, 128 kW AXE;BPC |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2461 cm³ |
| Võimsus: | 128 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.8 l/100 km |
| Keskmine: | 8.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 224 g/km |
| Tippkiirus: | 188 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4890 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1929 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2274 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 726 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |