Porsche Cayenne
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2014 · Vācija | ||||||
| Mileage | 102 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 4.1, 281 kW CUD | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WP1ZZZ92ZELA52001 | ||||||
| Reg. nr. | 003TND | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Seller: Enn
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Kalnu bremze
Komforts
- Pneimatiskā piekare: priekšpuse, aiz
- Regulējama piekare
- Panorāmas jumts: atverams, ar elektriskajām žalūzijām
- 12 V kontaktligzda: 4 gab
- USB
- Lūka: stikls, elektrisks
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
- Balss vadība
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Porsche originaal auto välimine kate
- tehtud hooldus 05/2026
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 4.1 l |
| Cubic capacity: | 4134 cm³ |
| Power: | 281 kW |
| City fuel cons.: | 10 l/100 km |
| Highway: | 7.3 l/100 km |
| Average: | 8.3 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 100 l |
| CO₂ emission: | 218 g/km |
| Maximum speed: | 252 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4846 mm |
| Width: | 1939 mm |
| Height: | 1697 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2270 kg |
| Technical max. mass: | 2935 kg |
| Load bearing capacity: | 665 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2895 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 438 €
Registration fee: 1346 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.