Porsche Cayenne
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2014 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 102 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 4.1, 281 kW CUD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WP1ZZZ92ZELA52001 | ||||||
| Reg. nr. | 003TND | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Müüja: Enn
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus: ees, taga
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- 12V pistikupesa: 4 tk
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- Hääljuhtimine
Tuled
- Päevatuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Porsche originaal auto välimine kate
- tehtud hooldus 05/2026
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 4.1 l |
| Kubatuur: | 4134 cm³ |
| Võimsus: | 281 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10 l/100 km |
| Maanteel: | 7.3 l/100 km |
| Keskmine: | 8.3 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 100 l |
| CO₂ emissioon: | 218 g/km |
| Tippkiirus: | 252 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4846 mm |
| Laius: | 1939 mm |
| Kõrgus: | 1697 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2270 kg |
| Täismass: | 2935 kg |
| Kandevõime: | 665 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2895 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 438 €
Registreerimistasu: 1346 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.