Volvo XC90
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2010 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 395 000 km | ||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.4, 136 kW D5244T4 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | YV1CT7146A1555546 | ||||||
| Reg. nr. | 522KCY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Ārējie spoguļi: elektrisks, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Ādas apdare: bēšs
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Android Auto: bezvadu
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.4 l |
| Cubic capacity: | 2400 cm³ |
| Power: | 136 kW |
| City fuel cons.: | 11.1 l/100 km |
| Highway: | 7 l/100 km |
| Average: | 9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 224 g/km |
| Maximum speed: | 190 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4808 mm |
| Width: | 1936 mm |
| Height: | 1781 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2162 kg |
| Technical max. mass: | 2770 kg |
| Load bearing capacity: | 608 kg |
| Max braked trailer weight: | 2250 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2857 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Volvo xc90 R-design
Lisainfo 58999592Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 137 €
Registration fee: 826 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.