Volvo XC90
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2010 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 395 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 136 kW D5244T4 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1CT7146A1555546 | ||||||
| Reg. nr. | 522KCY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: elektrilised, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Android Auto: juhtmevaba
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
Tuled
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 136 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.1 l/100 km |
| Maanteel: | 7 l/100 km |
| Keskmine: | 9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 224 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4808 mm |
| Laius: | 1936 mm |
| Kõrgus: | 1781 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2162 kg |
| Täismass: | 2770 kg |
| Kandevõime: | 608 kg |
| Haagis piduritega: | 2250 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2857 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Volvo xc90 R-design
Lisainfo 58999592Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 137 €
Registreerimistasu: 826 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.